Srazík Balíků

Vše o srazech, tuning akcích, výstavách atd.
Odpovědět
Marek
Závislý diskutér
Příspěvky: 276
Registrován: pát led 06, 2006 4:04 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Srazík Balíků

Příspěvek od Marek »

Tak lidičky, kdo se odhodlá pustit se do pořádání srazu??? A jakému srazu by jste dali přednost??
A)srazit se, pokecat, spanilá jízda,..... ???
nebo
B) pokec, soutěže (např. nějaká orient.jízda, jízda zručnosti, sprinty)?, spnilá jízda.

Nebo něco úplně jiného??
Reklama
 

Jirka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 81
Registrován: ned pro 18, 2005 5:55 pm
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka »

byl bych pro nějaký ten pokecík, alespoň se dovíme jak si poradit s nějakými závadami, pak klidně by mohla být jízda zručnosti a i nějaký sprintíky :) ..... ale bral bych ten sraz spíše někdy z jara až bude teplejš :wink:
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

To by bylo supr...kdyby nás bylo víc tak by to bylo dobrý...co takle někdy v květnu, nějakej pátek, nebo sobota..nebo oboje :-) Jsem pro každou srandu :lol:
Baleno 1,6 16V
Marek
Závislý diskutér
Příspěvky: 276
Registrován: pát led 06, 2006 4:04 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek »

No já teda nevím, ale myslím si že dělat sraz balíků na jeden den by asi nebylo to pravé. Přijelo by asi poměrně málo aut a navíc z nějaké větší dálky (třeba já z Ostravy) a jet jen kvůli jednomu dni by se mi asi nechtělo.
A jen aby jste mě nějak navnadili, proč tak rádi děláte srazy hned z jara? To se ani ve stanu nedá spát, obvykle prší a je zima.....takže nic moc..
No ale to asi záleží jak se rozmyslí budoucí pořadatel :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Viděl bych to tak, že na jaře by měl být takový zaváděcí srazík, nejlépe v sobotu odpoledne, kde se seznámíme, pokecáme, prohlédneme naše autíka a uděláme nějaké fotky. V létě by mohl být sraz velký, třeba i na 2 dny s ubytováním někde v kempu a blízko nějakého nepoužívaného letiště, kde by se pak dalo udělat slalom, sprinty a třeba i nějaké soutěže :), to už pak nějak vymyslíme. Ten první by asi měl být někdy začátkem května (nebo i možná koncem dubna, hodně záleží na počasí :) Pak se taky můžeme zúčastnit svištího srazu, kde určitě rádi uvidí i ostatní Suzuki :D Ale je to jen návrh, rád přijedu, i když to bude jinak :D Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Wolla
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pon dub 03, 2006 6:59 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolla »

Good idea! :)
Wolla is here
Jeseň
Závislý diskutér
Příspěvky: 151
Registrován: ned črc 30, 2006 8:23 am
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

1. sraz

Příspěvek od Jeseň »

1. sraz už proběhl...doufám, že ti co nebyli přijedou aspoň příště
www.jesen.cz
Záhady&Poklady¨
Suzuki je expediční vozidlo.
katslez
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát dub 13, 2007 2:01 am
Bydliště: Uherske Hradiste

Re: 1. sraz

Příspěvek od katslez »

Ahoj,som nadsena ze som si kupila auto..Vitaru,rada by som isla aj na nejaky zrazik,ale ako vidim,nic sa neplanuje....alebo hej?
Otaznik
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: ned říj 07, 2007 7:29 pm
Kontaktovat uživatele:

chráštany

Příspěvek od Otaznik »

lidi a co se někdy sjet v chráštanech u českýho brodu na tuning sprintu, ted už jich moc není tech sprintu ale na jaře to určio začne tak třeba tam někdy uděšlat sraz suzuki, a nebo bývají každý čtvrtek od 20:00 srazy u bylli v říčanech. zdar
Odpovědět