Mytí auta

Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Mytí auta

Příspěvek od Karel »

Tak mě zase napadla otázečka :) a to jak kdo myje svého plechového miláčka :?: Existuje už fakt hodně kartáčových linek, pak ruční mytí na zakázku, taky samoobslužné mytí tlakovou vodou někde u čerpací stanice a samozřejmě klasika, t.j. umýt si auto sám :D Dávám přednost té poslední variantě, protože mám Suzíka opravdu rád, nechci ho nechat poškrábat a poškodit od kartáčové linky, taky se mi zdá škoda dávat moc korunek za ruční mytí na zakázku a hlavně mě to fakt baví, je to takové odreagování a krásně se přitom vychutnají přitažlivé tvary autíčka :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Reklama
 

Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

v myčce sem s Bájou nikdy nebyla. Buď si ho meju doma sama a nebo ho jen dojedu opláchnout vapkou k benzíně :D
Bája je nejlepší :-)
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Já to taky meju nejraději sám....ale jen proto, že jsem línej někam jet a platit to. Ale meju to tak 2x za rok. Špinavý auto beru jako ochranu proti zlodějům a jiné havěti :P A navíc, když to auto nablejskám, tak mám pak tendence řešit každej škrábanec a jsem z toho smutnej.... Takle na to přes špínu nevídím a jsem šťastnej :-D Ale mám to auto rád, jinak ho ve všem rozmazluju :-)
Baleno 1,6 16V
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Mrně píše:v myčce sem s Bájou nikdy nebyla. Buď si ho meju doma sama a nebo ho jen dojedu opláchnout vapkou k benzíně :D
no vidíš...to jsme na to stejně, autíčka se u nás mají dobře :D Za chvilku se sbalím, sednu do modré Mazdičky trojky a vyrazím za Jitkou na chaloupku. Tak krásný víkend :!:
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Martin_CV »

hmm, zní to asi všelijak...ale souhlasím s Petrem...u fabriky už někdo zkoušel stěrače a kliku...lehce špinavý tolik nebudí pozornost... :cry:
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

Já si meju auto taky sám a vždycky před srazem na tom dvě a půl hodiny strávím s leštěnkou.. V myčce jsem byl jednou se Škodulí, ale nestíhal jsem tam chytat vodu, která chcala všude dovnitř.. :lol: :lol:
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Báju neleštím, nemá to cenu, máme tak divný kočky, že zaprášeného auta si nevšimnou ale jakmile ho umeju, tak na něm mám hned kočičí tlapičky, popřípadě najdu kočku jak mi chrápe na křídle :D
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Do garáže se se kočičák nedostane, tak má smůlu a Suzík štěstí :)
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Mrně píše:Báju neleštím, nemá to cenu, máme tak divný kočky, že zaprášeného auta si nevšimnou ale jakmile ho umeju, tak na něm mám hned kočičí tlapičky, popřípadě najdu kočku jak mi chrápe na křídle :D
Jejej, tlapičky...to je hezké a je vidět, jak jsou kočky čistotná zvířátka. Když je Bájík špinavý, tak se ho ani nevšimnou, ale když je hezky vyleštěný, tak ho hned jdou vyzkoušet... (přece nebudou ležet na špinavém, ještě by se umazal kožíšek) :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Karel píše:
Mrně píše:Báju neleštím, nemá to cenu, máme tak divný kočky, že zaprášeného auta si nevšimnou ale jakmile ho umeju, tak na něm mám hned kočičí tlapičky, popřípadě najdu kočku jak mi chrápe na křídle :D
Jejej, tlapičky...to je hezké a je vidět, jak jsou kočky čistotná zvířátka. Když je Bájík špinavý, tak se ho ani nevšimnou, ale když je hezky vyleštěný, tak ho hned jdou vyzkoušet... (přece nebudou ležet na špinavém, ještě by se umazal kožíšek) :D
Prd, pěkný potvory to sou, člověk se o ně stará, dá jim první poslední a oni se odvěčí tím, že mi zašpiní nablejskanýho Báju no ale zase hlídají, když si máti bez dovolení chtěla Báju půjčit, tak prj kočka seděla na střeše a prskala na ní :D
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Mrně píše:
Karel píše:
Mrně píše:Báju neleštím, nemá to cenu, máme tak divný kočky, že zaprášeného auta si nevšimnou ale jakmile ho umeju, tak na něm mám hned kočičí tlapičky, popřípadě najdu kočku jak mi chrápe na křídle :D
Jejej, tlapičky...to je hezké a je vidět, jak jsou kočky čistotná zvířátka. Když je Bájík špinavý, tak se ho ani nevšimnou, ale když je hezky vyleštěný, tak ho hned jdou vyzkoušet... (přece nebudou ležet na špinavém, ještě by se umazal kožíšek) :D
Prd, pěkný potvory to sou, člověk se o ně stará, dá jim první poslední a oni se odvěčí tím, že mi zašpiní nablejskanýho Báju no ale zase hlídají, když si máti bez dovolení chtěla Báju půjčit, tak prj kočka seděla na střeše a prskala na ní :D
no vidíš, jaká je ta číča hodná :P , to se dá nějaká ta tlapka odpustit :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Karel píše:
Mrně píše:
Karel píše: Jejej, tlapičky...to je hezké a je vidět, jak jsou kočky čistotná zvířátka. Když je Bájík špinavý, tak se ho ani nevšimnou, ale když je hezky vyleštěný, tak ho hned jdou vyzkoušet... (přece nebudou ležet na špinavém, ještě by se umazal kožíšek) :D
Prd, pěkný potvory to sou, člověk se o ně stará, dá jim první poslední a oni se odvěčí tím, že mi zašpiní nablejskanýho Báju no ale zase hlídají, když si máti bez dovolení chtěla Báju půjčit, tak prj kočka seděla na střeše a prskala na ní :D
no vidíš, jaká je ta číča hodná :P , to se dá nějaká ta tlapka odpustit :D

no tak jednu tlapku bych překousla ale kočky máme 4 a všechny mají stejnej zlozvyk (mazat mi fáro) když pak půl dne pucuješ auto a během dvou hodin, tam máš tři řady tlapiček a ještě k tomu najdeš čičmouda, jak ti chrní na kapotě........... :D
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

jejej, to je fakt moc, 4 kočky x 4 tlapky = moc tlapiček, na tenhle vzoreček jsem trošku zapomněl..., ale vím, že máš zvířátka ráda, že jim to stejně odpustíš, protože jsi hodná Monča :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Karel píše:jejej, to je fakt moc, 4 kočky x 4 tlapky = moc tlapiček, na tenhle vzoreček jsem trošku zapomněl..., ale vím, že máš zvířátka ráda, že jim to stejně odpustíš, protože jsi hodná Monča :D
no jo no, sem takovej zvířomil :D ještě že mi na auto neleze náš 60ti kilovej psí miláček, to by asi už Bája nerozjezdil :D :D
Bája je nejlepší :-)
peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

No když jsme u těch koček, tak sousedoj lezli po autě dvě číči a když je chtěl vyhnat, tak se kočky lekli a podrápali mu lak na střeše.. :lol: Ještě, že mě na Báju moc nelezou.. :wink:
Odpovědět