Plyšáci

Odpovědět
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Plyšáci

Příspěvek od Karel »

Už fakt dlouho vozím v autíku plyšáka pro štěstí, takovou hezky ošklivou velkou myš (možná krysu) :D , tak mě napadlo, co kdo má plyšového ve svém autě :D Skoro v každém autíčku něco visí, tak jsem zvědavý, jak jsou na tom v interiéru Suzící 8) :?: :?:
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Reklama
 

Jurdo
Zkušený diskutér
Příspěvky: 44
Registrován: stř lis 15, 2006 8:42 am
Bydliště: Trenčín - Slovensko

Příspěvek od Jurdo »

Nazdarek. Ja vozim vo svojom balenku krásnu poduštičku v tvare srdiečka. Dala mi ju tam drahá polovička pre šťastie. A ešte na zrcátku mám zaveseného malého sadrového pandrláka, ktorému moja manželka dala meno Teofil. :D :D Tiež ho tam mám pre šťastie. Sem tam mu upadne noha, ale trochu sekundového lepidla to vždy spraví. :P :P
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

mám v Bájovi méďu který když mu zmáčkneš bříško tak říká I love you :D už ho mám hodně dlouho a byl i v mém předchozím autě. Je to prostě talismánek :D
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Mrně píše:mám v Bájovi méďu který když mu zmáčkneš bříško tak říká I love you :D už ho mám hodně dlouho a byl i v mém předchozím autě. Je to prostě talismánek :D
tak to musí být roztomilý míša :P
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Jurdo
Zkušený diskutér
Příspěvky: 44
Registrován: stř lis 15, 2006 8:42 am
Bydliště: Trenčín - Slovensko

Příspěvek od Jurdo »

Mrně píše:mám v Bájovi méďu který když mu zmáčkneš bříško tak říká I love you :D už ho mám hodně dlouho a byl i v mém předchozím autě. Je to prostě talismánek :D
To je super. Ja mam toho teofila uz tiez roky. Vlastne teraz je uz tiez v druhom aute. :D Dostal som ho od svojej manželky ešte v časoch keď sme spolu len začínali chodiť. Už sme spolu skoro 7 rokov. :D Ako som hovoril, za tie roky už si užil, ale vždy to spravilo trochu sekunďáku. :P :lol:
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

V předváděcí Mazdičce mám malinkého medvídka koalu, ten je také od ženušky :D a už je postupně asi ve 20 autě :P , už fakt pamatuje hodně
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Jurdo píše:
Mrně píše:mám v Bájovi méďu který když mu zmáčkneš bříško tak říká I love you :D už ho mám hodně dlouho a byl i v mém předchozím autě. Je to prostě talismánek :D
To je super. Ja mam toho teofila uz tiez roky. Vlastne teraz je uz tiez v druhom aute. :D Dostal som ho od svojej manželky ešte v časoch keď sme spolu len začínali chodiť. Už sme spolu skoro 7 rokov. :D Ako som hovoril, za tie roky už si užil, ale vždy to spravilo trochu sekunďáku. :P :lol:
no mě už méď a přestává hrát ale vyměním baterku a zas bude ok :wink:
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Mončo, tak nezapomeň medvídkovi koupit tu baterku, až půjdeš na ty vánoční nákupy, jinak bude hrozně smutný :( a už ani nepípne :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Jirka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 81
Registrován: ned pro 18, 2005 5:55 pm
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka »

Já vozím v autíku na zrcátku zavěšeného hada :lol: protože sem dostal od kamarádů a taky mi tak říkaj tak to je nejspíš má druha přezdívka :lol: ... ale jináč tam mám medvědí slečnu která už je v druhém mém autíku a dohlíží na mě :D
lu
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 21
Registrován: pát kvě 19, 2006 1:08 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lu »

jo mám na zrcátku takovýho podivnýho béžovýho medvídka
Baliiicek: RULEZ
Pepin
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř bře 12, 2008 5:05 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepin »

Já už jsem plešák,ale plyšáky vozím.Mám Vránu na zrcátku,opičku u spolujezdce a medvídka na sluneční cloné.Na zimu mám i sněhuláka ,ale ten je teď v kastlíku.
Pepin
Lucík
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 10, 2008 8:06 pm
Bydliště: okolí Trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucík »

já mám ve zlatíčku garfielda a medvídka Pu :lol:
Odpovědět