WAGON KLUB

Odpovědět
Wildcat
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon bře 13, 2006 8:00 pm
Bydliště: Brno

WAGON KLUB

Příspěvek od Wildcat »

Ahojky, existuje nejaky Wagon klub?
Reklama
 

Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Pokud vím, tak takový klub není. Ale můžeš být možná v Suzuki Baleno klubu, kde máme taky Wagony :D , ale Balena Wagon :), no a plánovaný sraz bude určitě pro všechny Suzuki :D Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Pietro/Baleno/
Zkušený diskutér
Příspěvky: 80
Registrován: úte zář 06, 2005 7:48 am
Bydliště: Praha (CZ)
Kontaktovat uživatele:

WAGON-CLUB

Příspěvek od Pietro/Baleno/ »

V baleno.blogu.cz je místo i pro všechny wagony :wink:
Dak
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: pát lis 16, 2007 8:59 am

Wagon

Příspěvek od Dak »

Ahoj Wagónkáři! Konečně jsem narazil na někoho, kdo má zájem diskutovat o této milé krabičce. Já ho mám měsíc, jsem překvapený, jaké je to prima auto. Bohužel mám problém s řazením - jde velmi ztuha. V servisu mi promazali lanovody, ale to nepomohlo. Auto má najeto 68 000 km, rok 2002, na pohled v perfektním stavu. Motor 1,3, 56 kW, je výborný do města. Ale to řazení... :( Nevíte někdo, jak na to? Díky, Dak
rrihacek
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: pát kvě 02, 2008 8:09 am

Re: Wagon

Příspěvek od rrihacek »

Mám s ním naprosto stejný problém. Právě se na to chystám, abych to rozberal a podíval se, kde je zakopaný pes. Buď to bude nepromazaný kloub do kterého usedá řadící páka a nebo ještě níže kloub, který pohybuje táhlem řazení. Nic jiného mě nenapadá, co by to mohlo být.
Pepin
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř bře 12, 2008 5:05 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepin »

Zdravím všechny :D ,mám stejný problém :evil: ,jde řadit ztuha.Mám Suzuki Wagon krátce tak zatím nic nepodnikám :oops: Obrázek
Plyšáků není nikdy dost
Kekros
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: ned led 25, 2009 10:06 pm
Bydliště: Stříbro
Kontaktovat uživatele:

Re: WAGON KLUB

Příspěvek od Kekros »

Ahojte všichni. Autí máme doma už 3 roky a šlape jako hodinky :) . Sice nejde až tak ztuha řadit, ale zase je někdy problém tam dostat při podřazování 3 převodový stupeň, naštěstí ale jen když je o studené. Po zahřátí to jde dobře. Ovšem s tim si zase až takovou hlavu nedělam. Když nechce dobrovolně, tak meziplyn pomůže vždy :D
Suzuki Wagon R+ r.v. 2001
Suzuki SX4 - čekám
bruča
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 16, 2010 9:48 pm

Re: WAGON KLUB

Příspěvek od bruča »

Zdravím vás pánové,s řazením u Wagonů je to jednoduché.Stačí promazat lanovody a pak také mechanizmus na převodovce,ale ty lana je lepší vymontovat z vozu a když to nepomůže tak potom nové lanovody.Oni se totiš vydírají. A pak druhý problém je špatné řazení 2 a 3 rychlostního stupně.Tp je společný problém skoro všech převodovek Suzuki.Je to spůsebeno špatným zacházením (rychlé řazení hlavě u studené převodovky a potom a údržbou) Je nutná pravidelná výměna oleje po 45000Km.!!! a to pouze plně syntetického. pokud to již nepomůže tak pouze výměna synchronů.
Odpovědět