Montoval uz nekdo repro

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.
Odpovědět
Fresh
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 18, 2006 1:52 pm
Kontaktovat uživatele:

Montoval uz nekdo repro

Příspěvek od Fresh »

cau cau, montoval uz nekdo repro do swifta r.v.2005? pokud ano, nemate fotky, jak to vypada pod tapecem a popripade nejake info. o tom, jak se da dobre sundat.

Diky Fresh
Reklama
 

Fresh
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 18, 2006 1:52 pm
Kontaktovat uživatele:

Rozdelani pravich prednich dveri

Příspěvek od Fresh »

jelikoz mi nikdo neporadil, tak jsem se do toho pustil sam, dvere drzi na dvou sroubech (v madle a u packy na otevirani dveri), dvou plastovejch spuntech, ktery jdou snadne vyndat a to tak, ze se zamackne prostredni cast smerem do dveri, dale uz jsou jen ze spodni strany tapecirungu plastove spunty nacvaknute do dveri(je jich 6). pak uz jen staci vyndat dva konektory (na el. okna a zamky a na el. zrcatka)

originalni repro jsou jsou jako jeden celek, vcetne plastove redukce, celkova hloubka toho odlitku je 55 mm vcetne tesnici pasky, na kterou doseda tapecirung! Po ztazeni okna je za reprakem jen malo mista (dle meho odhadu 5 mm)
Fresh
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: stř led 18, 2006 1:52 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Fresh »

rozborka zadnich dveri
zadni dvere drzi na dvou sroubech a pak uz jen plastove spunty pod tapecem, je ale nutne odcvaknout i cernej plast co je vedle okna. Repro jsou vzadu stejne, ale jelikoz je zadni okno nizsi a nezajizdi az do urovne reproduktoru, tak se do zadu vejdou 165mm repro s normalni montazni hloubkou, jinak jako u prednich dveri, tapecak doseda na repro.
Muchyc
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: pát zář 11, 2009 9:53 am

Re: Montoval uz nekdo repro

Příspěvek od Muchyc »

Ja jsem menil jen predni zatim, a nevim zda ma cenu menit i zadni. Je to znat? Jaky repro jsi dopredu koupil? Ja mam Axtony 160w 120rms. Byly drahy, ale nemuzu si na ne stezovat, opravdu z nich hraje kvalita.
Odpovědět