Baleno - reproduktory, rozebrání dveří atd.

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.
Odpovědět
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Baleno - reproduktory, rozebrání dveří atd.

Příspěvek od Petr :-) »

Rozhodl jsem si pořídit nové rádio a protože mi "chrastí" jeden reprák vzadu a jeden ve předu, tak musím koupit i repráky. Otázka zní, jaký by ty repráky měly být? Jaký vzadu a jaký ve předu? V zadu je průměr asi 125mm a ve předu, jak jsem to tak nějak měřil přes mřížku, tak taky 125mm. Nejsem žádnej audiomaniak, stačí mi nějakej ten průměr. Poraďte kolik tak watů a jestli dvou nebo třípasmový. Taky by mě zajímalo jak rozebrat ty dveře aby se tam dal dát ten reprák...

Dík
Baleno 1,6 16V
Reklama
 

Marek
Závislý diskutér
Příspěvky: 276
Registrován: pát led 06, 2006 4:04 pm
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marek »

Ahoj,
Já už jsem montoval. Ve předu jsou průměr 165mm. Nejlepší máš dát tam basáky a třeba na palubku výškače. Celé to napojit na výhybky. Já osobně mám sadu za cca 1000,- od nás z jednoho Ostravského obchodu. (zkus www.hadex.cz). Myslím, že ty basáky co mám já jsou trošku vyšší než mám já a musel jsem tu plastovou blbost ca tam byla ještě vypodložit aby mi to tam vešlo. Jinak při sundávání výplně dveří je problém akorát se sundáním kličky na stahování oken (ale třeba máš elektriku). Jinak docela drbačka je s protažením kabelů přes průchodku do auta, ale pokud to budeš dávat na staré kabely, tak v poho. Kdyby jsi měl ještě nějaký dotaz, tak pošli soukromou zprávu nebo písni mailem. suzukibaleno@seznam.cz
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Už je tam mám naházený, dal jsem dopředu i dozadu 165 mm coax repráky. Nechtělo se mi tam dávat komponentní repro a cpát někam ten vejškáč...Vepředu problém nebyl, mám elektriku. Akorád vzadu jsem musel malinko zvětšit otvory v plechu...130mm repráky tam byly málo a 165 mm moc :-) No jen to rádio co mám stojí za.....
Baleno 1,6 16V
Odpovědět