Sony CDX-R655O

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.
Odpovědět
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Sony CDX-R655O

Příspěvek od Karel »

Pro běžného uživatele doporučuji CD/MP3 SONY CDX-R6550 :) Syn ho má v Mazdě 323F a je maximálně spokojený :) .Rádio má krásný matově šedý hliníkový povrch v novém designu Motion Blade, důmyslný výklopný čelní panel, který chrání CD před prachem. Funkce Drive-S zajišťuje nádherný zvuk a výkon 4x50W nedovolí přeslechnout žádný detail. Má pěkný velký dvoubarevný segmentový displej a jde pořídit za cca 6.000,-- Kč :) . Dá se samozřejmě koupit i daleko lepší audio, ale to taky existují lepší auta, než Suzuki :D. Vše je o ceně a myslím, že ten Soňák toho dovede nabídnout za 6.000 Kč opravdu hodně a přitom i moc dobře vypadá :) Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Reklama
 

Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

no já bych chtěl taky nějaký rádio, ale max do 3 000... 6 000 je moc... nemáte někdo něco na prodej, alespoň s CD...?
Baleno 1,6 16V
Ondra RZ4x4
Zkušený diskutér
Příspěvky: 42
Registrován: úte říj 25, 2005 10:53 pm
Bydliště: Oslavany Tel:608/401 248 mail:rz4x4@seznam.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra RZ4x4 »

mrkni do takovejch těch letáků co choděj do pošty.

Oběvuje se tam rádio jeto většinou hyundai nebo sencor. umí MP3 a má slot na MMC kartu a USB. stojí 3000,- vzpadá a hraje skvěle. :wink:
BAZAR - http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=122&start=0
SLOVNÍČEK - http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=567&start=0
www.offroadforum.cz
Kdeje vůle je i cesta!
A co nejde přejet musí jít přeskočit!
martan
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 07, 2005 10:19 am

sony

Příspěvek od martan »

já jsem letos dostal rádio od ježíška - je to sony cdx - s2220 stálo asi 3500 a hraje taky pěkně. Umí CD, MP3, Atract, ID3 tagy, 4x50W,RDS atd. má stříbrný design. Za tu cenu je to dobrá koupě. Jinak do tří max čtyř táců se dají sehnat velmi slušné rádia a hlavně jsou nové! Například Panasonic, LG a určitě i další značkový výrobci vám nabídnou solidní stroj za tuto cenu. Sencor, Roadstar atd. ve mě vzbuzují odpor - neříkám, že jsou špatný, možná nejsou ani horší než značky, ale servis je problém, kvalita hudby taky nebyla nějak super (spíš u těch starších kazetových, měla kamoška v káře) signál rádia byl taky mimo moje představy. Švagr si koupil daewoo (či tak nějak) a po dvou dnech hraní se uvařilo a musel ho vyměnit. Nové má problém se čtením CD v krizových situacích jako jsou hrboly, díry atd. já stejnou trasu projedu bez výpadku - dostal mě jen žel. přejezd. Vím, jsou to jen maličkosti a kde komu to nevadí, ale je potřeba myslet na to že ne každý levný a hezky vyhlížející rádio splní vaše očekávání.
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Souhlas s Matanem :) , Sony nemá chybu :) Než ušetřit pár stovek a koupit rádio pochybného původu a kvality, tak je určitě lepší koupit značkové. Na kvalitě a poslechu je to rozhodně znát :D Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Uranos144
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: sob led 12, 2008 1:35 pm

Problém se Sony cdx-s2200

Příspěvek od Uranos144 »

Mám autorádio Sony CDX-S2200 nějakou dobu, zhruba 2,5 roku a čtení CD se vymyká kontrole... Stává se, že vložím disk, a CD načte v pohodě. Pokud tak učiním znova, tak se CD načítá a načítá... a nakonec napíše ERROR. Je slyšet, jak tam čočka jezdí po CD, ale nic se neděje! Jakmile to načte tak už můžu skladby přeskakovat, přetáčet apod... Mohl by mi někdo poradit, díky moc! (Odpověď by byla nejlepší na email: Uranos144@seznam.cz)
Odpovědět