BAZAR, kde najdete uplne vse

Pokec o všem, co se jinam nehodí :)

Odpovědět
milosh
Administrátor
Příspěvky: 105
Registrován: pát zář 02, 2005 10:58 pm

BAZAR, kde najdete uplne vse

Příspěvek od milosh »

Pokud shanite ci prodavate - auto, disky, elektrony, pneu, náhradní díly, plasty, autohifi, ale i mobil, pocitac, dvd a dalsi
Reklama
 

strapo

SUZUKI IGNIS

Příspěvek od strapo »

Zdravim vsetkych auto-maniakov! Ja som skor na auto-hifi ako na tuning ale v kombinacii " Zo vsetkeho trosku "... sa to da. Tento rok som presadol z BMW 325 E-36 ( 200 PS ) s Rieger upravou a vcelku obstojnym audiom spotreba 10l/100km :evil: do noveho IGNISU sliver moon. Neviem preco, ale toto chutne a vcelku aj dynamicke auticko sa mi zapacilo ak neberem do uvahy, pouzitie niektorych lacnych materialov ( za tu cenu je to ok ) ale mali by zastrelit osobu ktora schvalila umiestnenie a hlavne typ repro, lebo tu mi zmrzol usmev na tvari. To bol sok lebo take nieco by som cakal od auta vyr. v roku 1985. Hned som tam supol deflektory a predny velky ram ( pazravy obchodnik z Trnavy mi ho predal za 17 litrov ale nevsimol si ze mi dal ram na JiMMYHo co stoji 24 tak mu pekne dakujem lebo po malej uprave vrchneho uchytu tam pasol skvele. K tom pridu sport. pedale, paka, rucna, koberce+potahy, folie, vyfuk, alu-disky, vzduch. filter (ak ho zozeniem) a hlavne nove audio ( mozno DVD-neviem nemam love ale predam aj ladviny aby som mal ) laminat a tak. Mam otazku trochu ma trapy spotreba cca7,8l klesne to po tych 30 000km na tych 6,5l???
Odpovědět