Baleno a spotřeba

peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

Karel píše:Tak to je nemám živý omezovač, ale spíš popoháněč :D , ale také se nedá vypnout :D
..potřeboval bych předělat živý omezovač na popoháněč, nevíte jak předělat skorotchýni? :lol:
Reklama
 

Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Jedině vyměnit :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

spotřeba

Příspěvek od Martin_CV »

...střídavě to sleduju... :idea: průměr kolem 6, 1 - 6.5 , teď to s Shel V Power leze pod 6.0 , ale " rcph " mne varuje, že to Baleno nesbaští bez následků... :oops:
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
rcph
Závislý diskutér
Příspěvky: 175
Registrován: čtv bře 30, 2006 5:15 pm

Re: spotřeba

Příspěvek od rcph »

Martin_CV píše:...střídavě to sleduju... :idea: průměr kolem 6, 1 - 6.5 , teď to s Shel V Power leze pod 6.0 , ale " rcph " mne varuje, že to Baleno nesbaští bez následků... :oops:
...může a nemusí :roll:
Suzuki Baleno Wagon 1,6 GLX
honza
Zkušený diskutér
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 19, 2006 2:25 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honza »

Teď v předchozích dnech jsem při dovolené bral několikrát plnou, propočítal a vyšlo mi něco kolem 6,5l.
A to se vůbec nebojím vysokých otáček, ale zase to byly spíš delší jízdy a méně města.
Obrázek
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

Shell V Power

Příspěvek od Martin_CV »

...tož jsem si konečně pořádně přečet :shock: ...o co vlastně jde, a už jsem v klídku... rcph mne varoval před oktany, ale tohle je shell 95 s přísadami, a ne jak jsem si myslel 98 oktan, jejich super je Shell V Racing a ten má 100 oktanů, a to bych neriskoval....
Takže "Suzina " dostala včera opět plnou "ňamky", jak říká Mrně :) a šlape velmi svižně.... 8)
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Také toho svého drobka trochu přikrmuju a jezdí slidně ale peněženka není moc ráda :? :D
Bája je nejlepší :-)
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Martin_CV »

to Mrně
ono to při dvaceti či čtyřiceti litrech není až tak moc, alespoň tady v Chomutově je to koruna padesát na litru...to si motor zaslouží :wink:
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mrně »

Martin_CV píše:to Mrně
ono to při dvaceti či čtyřiceti litrech není až tak moc, alespoň tady v Chomutově je to koruna padesát na litru...to si motor zaslouží :wink:

chi, jezdím pomerně hodně, takže peněženka brečí ale tak pořád lepší cpát kuňurky do Báji, než do "holčičích" záležitostí :wink:
Bája je nejlepší :-)
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Martin_CV »

hmm, jezdím každý den do práce a něco málo i okolo s rodinkou, takže benzín v nádrži určitě nezvodnatí :D ...korunky se sypou, ale jak říkáš Mrně, Bája je má zasloužený :) :wink:
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

Mrně píše:
Martin_CV píše:to Mrně
ono to při dvaceti či čtyřiceti litrech není až tak moc, alespoň tady v Chomutově je to koruna padesát na litru...to si motor zaslouží :wink:

chi, jezdím pomerně hodně, takže peněženka brečí ale tak pořád lepší cpát kuňurky do Báji, než do "holčičích" záležitostí :wink:
Ty jó, kdyby všechny holky byli jako Ty tak by tu byl ráj Balíkářů.. (Balíkářek) :lol:
Pietro/Baleno/
Zkušený diskutér
Příspěvky: 80
Registrován: úte zář 06, 2005 7:48 am
Bydliště: Praha (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro/Baleno/ »

Stejně je to skvělej pocit..."BEJT V BALÍKU" :lol:
onin
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: ned črc 15, 2007 4:35 pm

Příspěvek od onin »

Nevím za kolik jezdím... Prostě jednou za čas zajedu k pumpě a nakoupím plnou... Nejezdím tolik aby mě to nějakým způsobem mělo zajímat.
Jen jsem se chtěl zeptat na více oktanový benzín. Baleno nemá rádo více jak 95 oktanů? Já do něj dávám pravidelně 98 a více oktanů... Co se může stát?
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

onin píše:Nevím za kolik jezdím... Prostě jednou za čas zajedu k pumpě a nakoupím plnou... Nejezdím tolik aby mě to nějakým způsobem mělo zajímat.
Jen jsem se chtěl zeptat na více oktanový benzín. Baleno nemá rádo více jak 95 oktanů? Já do něj dávám pravidelně 98 a více oktanů... Co se může stát?
třeba se podpálí ventily......
Baleno 1,6 16V
Odpovědět