Mytí auta

Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Když je na chaloupce hezky a v garáži je jiné autíko, tak se kocour Elík taky rád vyhřívá na střeše Suzíka, ale nikdy tam neudělal ani škrábanec :D Asi ví, že musí opatrně, jinak by měl po lahůdkách (nejraději má šunku nebo mandlovou paštičku) :)
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Reklama
 

Bohuslav
Zkušený diskutér
Příspěvky: 77
Registrován: čtv črc 20, 2006 2:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohuslav »

Nechci vypadat jako nevěřící Tomáš, ale přeci jenom kočičí dráp je ve své podstatě kus měkkého kopyta, narozdíl od tvrdého laku. Možná bych věřil nějaké šmouze, kterou stačí přejet leštěnkou, ale podrápání??? :roll:
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

no já bych kočičáky nepodceňoval :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Bohuslav
Zkušený diskutér
Příspěvky: 77
Registrován: čtv črc 20, 2006 2:37 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Bohuslav »

Karel píše:no já bych kočičáky nepodceňoval :D
Jasně, aktuálně doporučuje večerníček Káťa a Škubánek. Osobně mám hodně v oblibě záškodnického Kocoura (stejně jako Vlka z Jen počkej a Vránu ze Štaflíka s Špagetky :D )
Jurdo
Zkušený diskutér
Příspěvky: 44
Registrován: stř lis 15, 2006 8:42 am
Bydliště: Trenčín - Slovensko

Příspěvek od Jurdo »

:P Ja mam autiko este len chvilku - 2 týždne, ale už som ho stihol umyť a vyleštiť. Najlepšie je keď si to človek robý sám. Po zime ho určite nechám vystriekať aj zo spodu. :P :P
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Bohuslav píše:
Karel píše:no já bych kočičáky nepodceňoval :D
Jasně, aktuálně doporučuje večerníček Káťa a Škubánek. Osobně mám hodně v oblibě záškodnického Kocoura (stejně jako Vlka z Jen počkej a Vránu ze Štaflíka s Špagetky :D )
Pro mě je nejlepší koucour Garfield :) (doufám, že se to tak nějak
píše :?: ) :D

Jinak takové kočičí stvoření je moc fajn :) Nemusí se venčit, většinu dne prospinká a při pohlazení krásně spolupracuje :D, fakt nádhera, dost lidí kočky nemusí, ale na mojí zvířátkové TOP TWENTY mají rozhodně č. 1 :D mňau :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
traktorik1
Zkušený diskutér
Příspěvky: 63
Registrován: pát bře 17, 2006 12:56 am
Bydliště: Bratislava - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od traktorik1 »

No pekne ja si tiez balenko umyvam sam ale ked nestiham tak chodim na ESO pumpu. Tam nemaju kefy ale penove vankusiky ktore su uplne super a ja sa oo autickop bat nemusim, lebo ak mi ho niekto skusi dotknut tak ma pruser. Lebo mam aj dost kamaratov co su vecer v robote a chodia mi pravidelne kontroli. A beha tu dost policajtov ktory vedia ze je to moje. Tak ten kto ho skusi ma smolu. :-) :-) :-)
Jirka
Zkušený diskutér
Příspěvky: 81
Registrován: ned pro 18, 2005 5:55 pm
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka »

už sem nemyl autíka 14dní a je strašně zaneřáděnej :( doufám že tuten víkend to stihnu ikdyž si myslím že je to zbytečně když každej druhej den prší a musím pořád někam jezdit :?
Martin_CV
Zkušený diskutér
Příspěvky: 65
Registrován: čtv srp 31, 2006 8:09 pm
Bydliště: Chomutov

Příspěvek od Martin_CV »

tahleta " italská " zima jak jí někdo nazval je na vzhled auta stejně neřád jako břečka ze sněhu..co předjede auto, aby šlo do myčky :lol: ...vydržel jsem to týden, dva..a pak už to nešlo, Suzi projela očistou a srdce se mi rozplesalo nad krásným autem :wink:
Martin_cv
Baleno Wagon 1.6 GLX
Pepin
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř bře 12, 2008 5:05 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepin »

Ja meju na myčce Globus, :lol: měl jsem trochu strach o zadní křídlo :shock: ,ale zatím dobrý. :wink:
Pepin
slon
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: stř pro 10, 2008 10:22 pm
Bydliště: Praha

Re: Mytí autíka

Příspěvek od slon »

Kocky na kapote ani tak moc nevadej, maji ty zatahovaci drapky, ale problem je, kdyz je zmerci muj pes, ktery je nema .... to pak musi prijit trest (pro psa) a rozlesteni brusnou pastou. Takze pozor na kocky, nikdy nevite, co spusti.
Elizabeth
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 06, 2012 11:34 am

Re: Mytí autíka

Příspěvek od Elizabeth »

Tak já moje autíčko jezdím mýt vždy když je trochu špinavý nebo když jedu na jednání. 15km od nás je ruční myčka Ehrle, která nepoškrábe lak narozdíl od kartáčových. Sice jsem vždy trochu mokrá, ale když jedu zrovna na jednání, tak mi tam nějaký pán pomůže a já mu za to dám dvacku :wink:
Odpovědět