Tvrdý podvozek, co s tím ?

Odpovědět
kajin1089
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 11, 2018 7:39 am

Tvrdý podvozek, co s tím ?

Příspěvek od kajin1089 »

Dobrý den , jsem majitelem Suzuki Sx4 rv 2013 naj. 53 000 km.po celou dobu pozoruji velmi tvrdý podvozek , který nemá daleko k sportovnímu podvozku auta které jsem měl přet tím , a sice Seat Leon 2.0 TDI, jsem s tím , (ale o tom se zmíním až v jiném příspěvku)velmi nespokojen jelikož převážně používám silnice 2-3 třídy.
Navíc mě mechanik pohledově při výměně pneu diagnostikoval že mě zadní tlumiče vytekly ale já jsem rozdíl při jízdě nepoznal , tluče to pořád stejně.
Myslíte že pomůže výměna vadných tlumičů ? a za jaké ? Originální jsou jenom jedny ty samé co tam mám a za náhradu nikdo nedá záruku že budou měkčí, takže....babo raď .
Pokud máte někdo tip budu velmi rád. a jsem s pozdravem
Reklama
 

kajin1089
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: ned bře 11, 2018 7:39 am

Re: Tvrdý podvozek, co s tím ?

Příspěvek od kajin1089 »

Dobrý den, opravdu se nikdo nenajde kdo by na můj dotaz zareagoval ?, děkuji.
rojack
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: ned črc 01, 2018 4:22 pm

Re: Tvrdý podvozek, co s tím ?

Příspěvek od rojack »

Nic. Je to přirozená vlastnost tohoto vozítka. Koupil jsem to (dnes říkám, že omylem) ženě pro příměstské pojezdy. Bydlíme na vesnici, kde může být problém se sněhem a polní cestou, tak mě zaujalo 4x4.
Žena tomu autu říká "žebřiňák". Při jízdě to mlátí od kol do auta, to nemá se sportovním podvozkem nic společného, jde o nezvládnuté odpružení.
Navíc máme verzi 1,6 - 74 kW a ta je navíc líná, předjíždět se s tím rozhodné nedá. A mimochodem, všechna plastová olemování podběhů, nárazníků, apod., odpadávají. Lepím to izolepou.
Nejhorší auto, které jsem kdy zkusil.
quaero
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 21, 2019 3:00 pm

Re: Tvrdý podvozek, co s tím ?

Příspěvek od quaero »

To mi neříkejte že s tím nejde nic dělat. Opravdu nemá nikdo zkušenost s jinými pružinami a tlumiči?
Odpovědět