Kdy, jak a za kolik?

Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Mám ho rok, stál mě 75 000, zatím bez investic....jen olej atd... Koupen od chlapa co ho dotáhl z D. A perlička na závěr, taky jsem měl škodovku 120L :-D 8 let, byl to můj mazlík :-)
Baleno 1,6 16V
Reklama
 

wildcat2
Zkušený diskutér
Příspěvky: 37
Registrován: pát kvě 26, 2006 8:44 am
Bydliště: Česká Kamenice

Re: kup od důchodce

Příspěvek od wildcat2 »

Jeseň píše:
wildcat2 píše:Já ho koupil v letos květnu od jednoho ivalidního důchodce v Teplicích za 85 000,- .V cene mimo výbavy GLX (klima,ABS) byl alarm na DO,radiomgf
Sony ,letní na Al diskách a zimáky s disky jednu zimu jeté.Nerad se s ním loučil,ale díky svému zdr.stavu sháněl něco vyššího kvůli snažšímu nastupování.
Investice zatím cca 600,- (svíčky a O kroužek k rozdělovači ),jinak rozvody a náplně byli provedeny bývalým majitelem (předal mi i faktury) .
Předpokládané výdaje - na zimu novou baterii a na jaře nový letní gumy.
Předtím jsem měl (a stále mám) Mitsubishi Colt 1,3
stará pravda zní, kupujte od důchodců / tady to vidíte jasně/, nebo od učitele tenisu - můj případ
Když mluvíme o těch důchodcích,včera jsem byl svědkem,jak jeden starý pán přijel ke garáži starým Seatem (jinam vzhledově moc hezky udržovaným) ,otevřel dveře,přezul se,šel otevřít garáž,pak se opět přezul a zajel do garáže.S kamarádem jsme zůstali stát s otevřenou pusou :shock:
Baleno Wagon 1.6 GLX
lu
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 21
Registrován: pát kvě 19, 2006 1:08 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lu »

mám ho rok, stalo 105.000,- Kc dovezené z Rakouska. Vydaje navic: prihlaseni, spojka - 12000,- a ted me ceka vymena naplni, filtru a rozvody.
Baliiicek: RULEZ
Jurdo
Zkušený diskutér
Příspěvky: 44
Registrován: stř lis 15, 2006 8:42 am
Bydliště: Trenčín - Slovensko

Příspěvek od Jurdo »

Tak ja mám Balenko asi dva týždne a je dovezené cez známeho z rakúska. Mám 1,3 i 16V vo výbave s ABS a stálo ma 115000 slovenských koruniek vrátane prihlásenia. Má najazdených 89000 Km. Farba tmavomodrá metalíza. Až na pár maličkostí, ktoré zrovna riešim na inom fóre som z autom spokojný. Na jar ma čaká ešte výmena oleja a filtra a tak isto rozvody. Predpokladaná minvestícia tak 3500,- koruniek.Predtým som mal Škodu- Favorit :D :D
Honza_
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: pon lis 13, 2006 9:40 am

Příspěvek od Honza_ »

Ja jsem za nej dal 68 000, byl v perfektni stavu, na al kolech.Byvaly majitel se o nej dusledne staral, takze krom bezne udrzby, jsem do nej zatim nic neinvestoval.
Predchozi auto byl Fiat Punto II.

S Balenem jsem maximalne spokojeny.

Jedine minus je vetsi hluk, ktery jde od zadnich kol, ale to bude mozna zasluhou pneu 195 , ted budu prezouvat na zimu, tak se to snad zlepsi, kdyby ne, nejspis bude v haji nektere z lozisek.
Losky
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 26
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:37 pm

Re: Kdy, jak a za kolik?

Příspěvek od Losky »

peta.hvezda píše:No možná mě je po tom prd, ale chtěl jsem se zeptat kde jste kupovali Baleno, jak dlouho ho máte a kolik jste za něj dali? Já ho mám 3 roky, dal jsem za něj v AAA 96000,- a jediná možnost jak udělat skok ze Škody 120L na Baleno byl leasing..
Já ho koupil před 15 měsíci za 75tisíc a už jsem do něj investoval zhruba 30tisíc. Nepočítám pneu, alu, rádio, repro atd.
Tak už chápu, proč je každej z Balena hotovej, všichni jste byli škodovkáři :D Nic ve zlém, jen legrace :)
Mrně
Závislý diskutér
Příspěvky: 222
Registrován: stř srp 30, 2006 1:24 pm
Bydliště: Milevsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdy, jak a za kolik?

Příspěvek od Mrně »

Losky píše:
peta.hvezda píše:No možná mě je po tom prd, ale chtěl jsem se zeptat kde jste kupovali Baleno, jak dlouho ho máte a kolik jste za něj dali? Já ho mám 3 roky, dal jsem za něj v AAA 96000,- a jediná možnost jak udělat skok ze Škody 120L na Baleno byl leasing..
Já ho koupil před 15 měsíci za 75tisíc a už jsem do něj investoval zhruba 30tisíc. Nepočítám pneu, alu, rádio, repro atd.
Tak už chápu, proč je každej z Balena hotovej, všichni jste byli škodovkáři :D Nic ve zlém, jen legrace :)
všichni ne :D já měla francouze :lol:
Bája je nejlepší :-)
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Re: Kdy, jak a za kolik?

Příspěvek od Karel »

Mrně píše:
Losky píše:
peta.hvezda píše:No možná mě je po tom prd, ale chtěl jsem se zeptat kde jste kupovali Baleno, jak dlouho ho máte a kolik jste za něj dali? Já ho mám 3 roky, dal jsem za něj v AAA 96000,- a jediná možnost jak udělat skok ze Škody 120L na Baleno byl leasing..
Já ho koupil před 15 měsíci za 75tisíc a už jsem do něj investoval zhruba 30tisíc. Nepočítám pneu, alu, rádio, repro atd.
Tak už chápu, proč je každej z Balena hotovej, všichni jste byli škodovkáři :D Nic ve zlém, jen legrace :)
všichni ne :D já měla francouze :lol:
taky ne :) , měl jsem už všechno možné, ale Škodovku fakt ne :D
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Bobo
Zkušený diskutér
Příspěvky: 38
Registrován: pon srp 28, 2006 1:09 pm
Bydliště: Praha 5

Příspěvek od Bobo »

Já jsem se škodovkou začínal jako většina, jen s tím rozdílem, že to byla 130 GL a bylo to žihadlo :D koupil jsem jí od důchodce a vyučil se na ní, všechno sám (téměř). Felicie to už bylo horší ale byl to pro mě hodně velkéj rozdíl i když motorově hrůza jinak vyhovovala byl jsem s ní leckde. Baleno je pro mě zatím samozřejmě FAVORIT č. 1. Baleno jsem koupil od svého otce v podstatě jako firemní auto. Chtěl ho prodat kvuli kilometrům (200 000), Já jsem s ním občas jezdil a měl jsem možnost porovnat Felicii po 140 000 a Baleno po 200 tis. rozdíl byl prostě nesrovnatelnej, tak jsem si řekl že ho odkoupim a dohoda byla 30 000 to je cena kterou nabízeli protiůčtem v autosalonu i v autobazaru výkupem. Když si spočítám co stála Felicie za rok ježdění, tak Baleno je pro mě dostatečnou náplastí i když už jsem do něj taky zainvestoval - homokinetické klouby 2 x 1850,- olej, brzd destičky, kladka napínací, rozvod řemen, svíčky 4500,- radio 2800,- :D
Nedavno jsem boural, přesněji někdo do mě, ale páté dveře i nárazník jsem srovnal a pojišťovna dobře zaplatila protože je to na díly drahej japoneček s nadstandardní výbavou. V podstatě se mi investice vrátily. Myslim že takhle na tom s žádnym jinym autem nebudu. :D
Losky
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 26
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:37 pm

Příspěvek od Losky »

lu píše:mám ho rok, stalo 105.000,- Kc dovezené z Rakouska. Vydaje navic: prihlaseni, spojka - 12000,- a ted me ceka vymena naplni, filtru a rozvody.
Sakra, to ta spojka byla ze zlata, ne? :D Mě ji známej zrepasoval a s prací jsem platil 1500,-
traktorik1
Zkušený diskutér
Příspěvky: 63
Registrován: pát bře 17, 2006 12:56 am
Bydliště: Bratislava - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od traktorik1 »

Noja mam baleno asi 8 mesiacov a kupil som ho za 105 000,-Sk. Je to dovoz z Talianska po starom pare dochodcov. Nemohli uz soferovat tak ho predali a malo presne nabehanych cca 80 000 km. A presadol som z VAZ 2106 1500S (zigulak - lada). :-) :-)
lu
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 21
Registrován: pát kvě 19, 2006 1:08 pm
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od lu »

Losky píše:
lu píše:mám ho rok, stalo 105.000,- Kc dovezené z Rakouska. Vydaje navic: prihlaseni, spojka - 12000,- a ted me ceka vymena naplni, filtru a rozvody.
Sakra, to ta spojka byla ze zlata, ne? :D Mě ji známej zrepasoval a s prací jsem platil 1500,-
ze zlata nebyla, jen je originalni nova a mozna to dela i to ze je to diesel, ale nejsem si jistej jestli v tom je rozdil. repas mi nebyl doporucenej.
Baliiicek: RULEZ
Pepin
Nováček
Příspěvky: 11
Registrován: stř bře 12, 2008 5:05 pm
Bydliště: Praha

Příspěvek od Pepin »

Zdravim všechny.
Já mam Baleno na práci jako druhé auto.Předtím jsem měl Toyotu Carinu II.Mohu říct ,že Suzuki mě mile překvapila,je to fakt dobrý auto
Kupoval jsem ho před měsícem v bazaru v Horkách 79.000,-kč.Těď jsem dělal rozvody,olej ,filtry.má najeto 105.000,-Km
Pepin
Lucík
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: úte čer 10, 2008 8:06 pm
Bydliště: okolí Trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lucík »

Koupila jsem ho v Německu za 40.000 Kč. a mám ho 2 roky. jinak je starý 11 let.
jarmil
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: stř lis 26, 2008 9:15 am

Re: Kdy, jak a za kolik?

Příspěvek od jarmil »

Tak taky přidám svoje Balenko , kupoval jsem ho v roce 2004, po druhém majiteli, dovoz 2002 z německa rok výroby 1998 v plné výbavě v roce 2004 za neuvěřitelných 43.000, ale majitel nutně potřeboval hotovost a tak se obchod uskutečnil v neděli odpoledne, byla to haluz v té době jsem našel nejlevnější Baleno vté vyýbavě a roku za 68.000. Kromě běžných věcí což jsou desky, gumy, filtry a oleje žádná investice naprosto supr auto a supr kup. Předtím Opel kadett kombík taky spokojenost.
Odpovědět