Převodovka.... nemáte někdo?

Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Převodovka.... nemáte někdo?

Příspěvek od Petr :-) »

Ahoj. Tak musím konstatovat, že jsem se asi unáhlil s tvrzením, že mi občas cvakaj klouby. Dneska se mi stalo, že mi to začlo cvakat a to pořád. Tak jsem zjistil, že je to převodovka.... Nechce se mi ji rozebírat a shánět díly. Uvažuju o koupení nějaké starší. Nevíte někdo o nějaké? Tu starou pak opravím a budu ji mít jako rezervu pro sebe, nebo pro někoho z vás... :-) Kolik tak může stát? Dík
Baleno 1,6 16V
Reklama
 

Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Zkus Chipa, jeho kamarád rozprodává celé Baleno, tak určitě převodovku má :D, cena bude taková, jakou si domluvíš :)
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Dík, zkusím ho :-) Zrovna jsem koukal na mobile.de a zas koketoval s myšlenou dotáhnout celý auto. Dá se sehnat za 700E. Koukal jsem, že dost lidí shání nějaké věci, tak by se to možná vyplatilo. Dneska jdu za známou, její přítel tahá auta tak se domluvím a uvidím..... Ale pokud seženu převodovku od Chipa tak to odložím na jindy :-)
Baleno 1,6 16V
Chip
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 21
Registrován: pon říj 30, 2006 9:02 pm

Příspěvek od Chip »

No on má sedana 1.6 a bude to prodávat celý asi za cca 20 tis., ale říkal že to dá někde prodat známímu. Zeptám se Ti kde by to leželo a dám vědět.

Chip
rcph
Závislý diskutér
Příspěvky: 175
Registrován: čtv bře 30, 2006 5:15 pm

Příspěvek od rcph »

Suzuki Baleno Wagon 1,6 GLX
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Já mám taky 1,6 sedana. Za 20 bych to možná kopil taky celý....teda podle stavu. A rozprodal bych to tady na fóru na díly. Každej něco shání.....
Baleno 1,6 16V
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Tak jsem se u všech poptal mejlem a uvidím co napíšou..... Dík
Baleno 1,6 16V
rcph
Závislý diskutér
Příspěvky: 175
Registrován: čtv bře 30, 2006 5:15 pm

Příspěvek od rcph »

...do http://www.volny.cz/auto-suzuki/ si raději zavolej, na mejl mi neodpověděli
Suzuki Baleno Wagon 1,6 GLX
Losky
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 26
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:37 pm

Příspěvek od Losky »

Já jsem sehnal převodku naštěstí asi jen za 5 tisíc plus práce, ale byla to obrovská náhoda. Ale jinak se pohybují dost draze. Mám 1.3 a všude se pohybovala okolo 8-10 tisíc z vrakovišť.
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

To jo, nabídli mi repas výměnou a se zárukou za 10 000. Do toho nejdu....
Baleno 1,6 16V
Losky
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 26
Registrován: čtv dub 06, 2006 9:37 pm

Příspěvek od Losky »

Je to drahý, a hlavně kdo ví, jestli to vůbec repasovyný je. My jsme sehnali dvě a známej mi z nich postavil jednu 100%. Tak snad bude fungovat dobře, zatím se drží. Ale přijde mi, že Balena mají takový dost nepřesný řazení.
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

Mě připadá řazení docela přesný. Zkus se svést ve nějakým Peugeotu
Baleno 1,6 16V
Chip
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 21
Registrován: pon říj 30, 2006 9:02 pm

Příspěvek od Chip »

Zdar,
hele zrovna koukám na Sauto.cz a když si zadáš Baleno, tak jako první tam někdo prodává celýho sedana 1.6 roztřelenýho zezadu za 15 tis. celý auto.

Zkus na to mrknout Chip
honza
Zkušený diskutér
Příspěvky: 94
Registrován: ned bře 19, 2006 2:25 pm
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honza »

Losky píše:Já jsem sehnal převodku naštěstí asi jen za 5 tisíc plus práce, ale byla to obrovská náhoda. Ale jinak se pohybují dost draze. Mám 1.3 a všude se pohybovala okolo 8-10 tisíc z vrakovišť.
Přesně jak píše Losky; převodovku jsem sháněl asi před rokem a půl a byly k mání okolo 8-9 tisíc. Nakonec jsem natrefil na člověka, co vozí Balena z Německa a stáhl jsem ho na 7. Ale musel jsem pro ni jet do Frýdlatnu:-(
Jestli chceš, můžu se mrknout a vyštrachat na něj kontakt...
Obrázek
Petr :-)
Zkušený diskutér
Příspěvky: 88
Registrován: ned říj 02, 2005 4:43 pm
Bydliště: Třeboň

Příspěvek od Petr :-) »

honza píše:
Losky píše:Já jsem sehnal převodku naštěstí asi jen za 5 tisíc plus práce, ale byla to obrovská náhoda. Ale jinak se pohybují dost draze. Mám 1.3 a všude se pohybovala okolo 8-10 tisíc z vrakovišť.
Přesně jak píše Losky; převodovku jsem sháněl asi před rokem a půl a byly k mání okolo 8-9 tisíc. Nakonec jsem natrefil na člověka, co vozí Balena z Německa a stáhl jsem ho na 7. Ale musel jsem pro ni jet do Frýdlatnu:-(
Jestli chceš, můžu se mrknout a vyštrachat na něj kontakt...
Ok, mrkni na to. Třeba ho nakonec budu potřebovat.
Baleno 1,6 16V
Odpovědět