check engine

Odpovědět
tomáš

check engine

Příspěvek od tomáš »

zdravim! mam problem, koupil jsem si baleno hatchback 1.6 16v GS r.v. 97 dnes se mi rozsvitila signalizace CHECK ENGINE a ja nevim co s tim????? poradite mi nekdo? se suzuki zatim nemam zadne zkusenosti... predem dekuji
Reklama
 

peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

Pro Tomáše: Myslím si, že závad může být víc, chtělo by to prohlídnout celej motor, někde bude něco uvolněnýho, nebo povytaženýho, taky se mě to rozsvítilo, chyba byla ve vytažené hadičce, která je na kastli mezi sáním a stěrači, je tam taková kostka (asi 2 cm x 2 cm), ale může to být cokoliv, určitě by Ti poradil nějaký odborný automechanik.. :?:
tomáš

Příspěvek od tomáš »

no prohlédl jsem to a zadnou vytazenou hadicku jsem nenasel, ale nejsem zadny profik! dam na tvou radu a necham to prohlednout! jinak diky za odpoved!!!
peta.hvezda
Závislý diskutér
Příspěvky: 194
Registrován: úte pro 27, 2005 8:26 pm
Bydliště: Nové Město nad Metují
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peta.hvezda »

Není zač, určitě to bude nejlepší řešení, když to někam dáš prohlídnout..
Axelbun
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: úte čer 06, 2006 2:54 pm

Příspěvek od Axelbun »

Zdarec, ze zkušenosti se značkou suzuki, Check engine může znamenat cokoliv. Pokud jsou jízdní vlastnosti v pořádku (chod motoru, spotřeba, zapalování), nejedná se o závažnou závadu. Je třeba zkontrolovat lamda sondu. Dřív, než se pustíš do nějakého rozebírání, doporučuji dát auto do na diagnostiku, stojí asi 500kč, tam přesně zjistí, co tomu je.
Odpovědět