Silentbloky příčného stabilizátoru

Odpovědět
goodman
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: čtv kvě 19, 2011 9:22 am

Silentbloky příčného stabilizátoru

Příspěvek od goodman »

Zdravím Vás. Kde sehnat (mimo aut. servis Suzuki kde to bude asi stát kopec peněz) silentbloky jimiž je "zakončen" na obou stranách příčný stabilizátor na přední nápravě? Jendná se o Grand Vitaru 2.0TD r.v.1998. Co jsem hledal, nenašel jsem žádnou náhradu a přitom je to asi jen kus gumy s podložkou a dírou uprostřed, jedna z vrchu a jedna zespod. Nebo se pletu? Bohužel to mám vymlácené a při přejezdu nerovnostmi to strašně mlátí kov na kov, jen na jedné straně se usilovně drží kousek zbylé gumy. Po nerovných cestách (hlína, louka, makadam) jezdím většinu času (70%).

Pokud už do budu měnit, měl bych vyměnit ještě něco? Ostatní silentbloky vypadají poměrně dobře - včetně silentbloku v úchytu příčného stabilizátoru.

Jediné neoriginální jsem načel nějakou výrobu silentbloků všemožných rozměrů ale předpokládám, že by to mělo mít nějaké "pružící" parametry... Nebo se pletu a je to jedno?

Předem opravdu moc díky! Bojuji trochu s penězi a toto vypadá na jednoduchou opravu tak bych si to rád udělal sám...
Grand Vitara 2.0TD r.v. 1998
Reklama
 

Odpovědět