koupe ignise 4X4 na LPG

Pokec o všem, co se jinam nehodí :)

Odpovědět
ondik007
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: sob bře 02, 2013 12:56 pm

koupe ignise 4X4 na LPG

Příspěvek od ondik007 »

ahoj potrebuji od vas radu. potrebuji koupit primarne auto na dojizdeni do prace takze neoc co bude brat co nejmin naftu ci LPG,ale na druhou stranu bych rad 4kolku nechci jezdit tezky teren,ale mame chalupu v dost velky kopci a v zime se tam vyjet neda. je pravda,ze mi vseci rikaji kolik dni v roce mas snih? at neblbnu proto nechci ani staly pohon,ale nejlepe pripojitelny.
do prace to mam same kopce Zlinsko jezdim s naftakem co mi staci vykonove,ale odchazi cerpaldo a bere to 7,5 misto 5 a fabie HTP kterou sem zkousel s domenim,ze to je nove auto a pojede za 6 jezdi za 8.
zaujal me tento inzerat: http://www.simcar.cz/autobazar/suzuki-i ... 4-367.html
motor neni uplne slabej neni to tak stare auto a s LPG by me snad nesezralo.
ale chci znat vas nazor a jetsli se na to nekdo nebyl divat. asi je to lepsi koupit v takovem obchode nez v autobazaru,kde mi k tomu reknou prd. tady bych po nich chtel zvednout a diagnostiku
otazka je jak dlouho tam je LPG nechci kuovat auto,kde je plyn dele jak 4 roky,protoze to uz podle me ztraci uplne smysl muze se to prodrazit.
do te prace bych potreboval jezdit za 5 litru nafty nebo benzinu cetl sem,ze ten motor bere tak 8 litru takze skoro realny na LPG to je?
Reklama
 

Odpovědět