Zimní pneumatiky

Pokec o všem, co se jinam nehodí :)

Odpovědět
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Zimní pneumatiky

Příspěvek od Karel »

Tak už se na nás valí sníh, tak kdo ještě nepřezul na zimní, tak je nejvyšší čas ... :!: Jezdit na letních je hazard a pokud si zimní nekoupíš, tak stejně nic neušetříš :( . Na něčem totiž vždycky jezdit musíš :D Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Reklama
 

Pietro/Baleno/
Zkušený diskutér
Příspěvky: 80
Registrován: úte zář 06, 2005 7:48 am
Bydliště: Praha (CZ)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pietro/Baleno/ »

svatá pravda...koukejte přezout na zimáky..ať se pak neválíte po škarpách a nebo neblokujete nějakej ten zasněženej kopec :idea:
martan1

Příspěvek od martan1 »

Já teď testuji pneu Sava eskymo a jsem velmi spokojený - jezdím denně a za všech podmínek a zatím jsem neměl jediný problém. No, vlastně jednou jsem zastavil v kopci na ledovce a to už jsem teda nevyjel, ale kdybych nemusel zastavit tak mě nic nezastaví :-) Přes internet se dají sehnat za 1000kč jedna a za tu cenu je to bomba, když to srovnám s 3+1 Barum tak je to nebe a dudy. Tím nechci snižovat úroveň Barumek, ale mají trochu tvrdší směs takže bych je asi upřednostňoval na větších, těžších autech střední třídy, já mám swift a jestli můžu doporučit tak na malé auta (fabia, punto, swift, felicie atd) je to ideál. Prý ještě trochu lepší jsou Klebery, ty zkusím příště. Jinak si rád přečtu Vaše názory či zkušenosti.
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Ještě lepší jsou Nokian, ve Finsku je zima skoro pořád, tak je dobře umí... :D 13" stojí v akci 1.330,- Kč, a fakt nemají chybu :) Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
Odpovědět