Ignis

milosh
Administrátor
Příspěvky: 105
Registrován: pát zář 02, 2005 10:58 pm

Ignis

Příspěvek od milosh »

Obrázek
Reklama
 

nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Suzuki Ignis

Příspěvek od nrdx »

caute... vidim ze to tu zije ale ved nevadi :lol: Aspon sem prilozim foto mojho ignisa, dufam si to niekto aj pozre :lol: http://fotky.azet.sk/album.phtml?i9=099 ... &al=559277 Tu je link na fotky. Zatial nic moc tam nemam len koncovy tlmic vyfuku, folie a take srandy ako modre brzdy, sport. pedale atd.... v albume su aj 2 virtual tuning mojej vyroby :wink: V buducnosti toho bude snad viac, zhanam podvozok ale na ignisa len tak lahko nieco nezozeniem :?
Karel
Závislý diskutér
Příspěvky: 425
Registrován: stř lis 09, 2005 9:41 am
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Karel »

Super :!: Modrá je dobrá, už je to tak .... Moc pěkná al. kola, ale je to dost nízký profil, musí to asi na horší silnici pěkně drncat :D , chtělo by to výškově stavitelný podvozek s možností regulace tuhosti, podívej se na www.escape6.cz nebo se poptej na info@escape6.cz. Pokud ho budou mít v nabídce, tak počítej tak cca 35-40. tis. Kč, ale bude to stát za to :D Karel
Suzuki Baleno Wagon 1,6i GLX
nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Příspěvek od nrdx »

Ja som to vedel ze to takto dopadne :lol: Uz som napisal aj komentar k tym kolesam. To boli kamaratove len sedeli aj mne tak sme to zo srandy skusili :wink: Ja by som tam nemohol mat 215/40 R17 ked seriovo mam 175/65 R14 a to je 1.3 motor ved chudak by sa nepohol :lol: ALe podvozok rozhodne chcem. Poinformujem sa ci ho maju uvidim...
huncutik33
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 16, 2006 3:22 pm
Bydliště: Slovakia

Video na Suzuki Ignis

Příspěvek od huncutik33 »

Zdravim ohnivakov, ak si chcete pozriet video, kuknite na
http://totalcar.hu/tv/031122 :idea:
na tejto stranke su recenzie k Suzuki http://www.autorecenze.cz/reviews.asp?ar=2224
uvitali by sme dalsie,vsak :?:
crash test na Holden Cruze,(kopia Ignisu) je tuto

www.aaa.asn.au/NCAP/PDF%20Docs/cruze03.PDF
Návštěvník

POMOCCCCCCC

Příspěvek od Návštěvník »

:roll: mam SUZUKI IGNIS a velky problem:-((((nedostatocne mi odhmlieva celne sklo ventilacia nestiha ani na stupni 4 pri vacsich mrazoch mam stale zarosene boky celneho skla asi po 20 centimetroch z kazdej strany .Skusal som aj pripravky proti orosovaniu okien ale akosi mi to stale ros a zamrza podla mna zle vyriesili prudenie vzduchu na celne sklo je tam reproduktor:-((((((.KTO POMOZE ako to vyriesil
nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Příspěvek od nrdx »

tak toto citam prvy krat. este som to nepocul. veru. mne to stiha v pohode bez problemov a to ani 4 stupen nepouzivam. Este je jedna moznost ako sa vyhnut zahmlievaniu okien ale tu ja nepouzivam aj ked je tusim aj v manuali od ignisu. Pouzivat klimatizaciu a zaroven aj kurit ona vysusuje vzduch (tak nejak) a tym zabranuje zahmlievaniu okien.
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

tak vdaka za odpoved,samozrejme navod som pozorne cital aj ja a mam klimu tiez,ale vsimol som si tam dve kresby cirkulacie vzduchu a na jednom obrazku je pri reproduktore este jeden fukar navyse nasmerovany na celne sklo a prave ten ja vobec nemam mozno zalezi od roku vyroby no inak tato zavada mi dost vadi:-(((samozrejme este pojdem aj do servisu nech sa mi na to pozru :roll:
nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Příspěvek od nrdx »

:roll: :?: Nemas tam jeden fukar. Aky mas r.v.?? To znie zvlastne zeby si mal nejaky iny kus ci co. Jedine riesenie ist do servisu nech sa oni s tym tam trapia. Potom daj vediet ako s tym pokracujes, uz som pocul vselico ale toto este nie
humpen

Re: POMOCCCCCCC

Příspěvek od humpen »

Zapni to na druhý stupeň ,vnitřní okruh,přední sklo a klimatizaci, ta vysuší vzduch bez problémů. Trvá to tak minutu i s namrzlou rosou.Od toh tam ta klimoška je!!!! :D
humpen

Otázka na tělo.

Příspěvek od humpen »

ják odstranit chybu na displeji v aktuální spotřebě při volnoběžných obrátkách. Mám tam stále 4.1 l což je kravina? Ale jinak mě baví natrhávat machrýrkům s Octáviema prdel na dálnici. Předjet takového náfuku ve 180-ti do kopce je docela zábava . :D :D :D
nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Příspěvek od nrdx »

No presne tento motor nema chybu :lol: Co to mas? 1.3 tse a kolko to ma koni? 93 seriovych :shock: :lol: Na jednom zraze som trhol na sprinte octavku combi 4x4 1,9TDi a to nie zrovna o maly kusok. Sice je to tazsie auto ale zase malo by to mat aj co to vykonu. Len trosku horsie to sedi v zakrutach ale to bude to svetlou vyskou a uzkymi pneu.
A k tomu displeju no to hej, zrejme je dost odflaknuty len taka "hracka" ze aktualna spotreba ani to poriadne neukazuje min 4,1 ako pises. Inak horny limit to ma 60,0 :lol: V Zafire co mame pocitac tam ked zastavime tak to vypise 0,8 l/h este aj na hodinu kezde stojime nie na 100km :wink:
nrdx
Pokročilý diskutér
Příspěvky: 17
Registrován: pát lis 18, 2005 7:56 pm

Příspěvek od nrdx »

Tak aby tu nestala rec :lol: Blizi sa nova sezona tak mensie upravy Ignisu prospeli :D http://fotky1.azet.sk/album.phtml?i9=2c ... ode=n&st=5 Od minula tam pribudla zamracena kapota, nova maska, listy vo farbe, spatne zrkadla vo farbe a stresne nosice som dal dole, aspon to nevyzera tak moc vysoke a kockate bez tych nosicov :lol: Ak si to niekto precita mozte ohodnotit :wink:
Ondra RZ4x4
Zkušený diskutér
Příspěvky: 42
Registrován: úte říj 25, 2005 10:53 pm
Bydliště: Oslavany Tel:608/401 248 mail:rz4x4@seznam.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra RZ4x4 »

fešák! citlivě a "jednoduše" ! taxe mito líbí! dávám 1* :wink:
BAZAR - http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=122&start=0
SLOVNÍČEK - http://www.offroadforum.cz/viewtopic.php?t=567&start=0
www.offroadforum.cz
Kdeje vůle je i cesta!
A co nejde přejet musí jít přeskočit!
huncutik33
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 16, 2006 3:22 pm
Bydliště: Slovakia

Literatura

Příspěvek od huncutik33 »

nazdar hosi, neviete o nejakej literature o Ignise? Nie v madarcine! Co vsetko ste dostali v cene? mne ponukaju vo verzii GLX len zdvihak, kluc na koleso a rezervne koleso! :evil: Niektori vraj dostali aj zasterky za kolesa, koberceky, rohoze, lano, lekarnicku....Ako je to u Vas?? :?:
Odpovědět